foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

W dniu 13.03.2019 roku odbyła się wycieczka do zakładu Przetwórstwa Rybnego MOWI w Duninowie klasy I Technik Technologi Żywności wraz z nauczycielami M.Kujawa oraz Aneta Pestka. Podczas wycieczki młodzież miała okazje uczestniczyć w wykładzie przeprowadzonym przez kierownika laboratorium z działu kontroli jakości. Nasz koordynator Pani Emilia oprowadzila nas po zakładzie. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z produkcją, sposobami higieny. Obróbką ryb świeżych, nowoczesnymi technologiami, sposobem mrożenie oraz pakowania. Duże zainteresowanie młodzieży było podczas rozmów z brygadzistami poszczególnych działów produkcyjnych. Młodzież miała okazję  degustowac wyroby rybne