foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

W piątek 22 marca 2024 r. odbył się powiatowy etap Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym. Konkurs obejmował problematykę z zakresu wiedzy ogólnej o administracji publicznej oraz wiedzy o organizacji i kompetencjach samorządów terytorialnych. Nasz szkołę reprezentowali Hieronim Fiedorowicz (V TI 5), Karolina Kachel (V KA5), Kacper Gierczak (II EG), Jakub Sławiński (II EG) oraz Kacper Szkudlarek ( I EG).

Nasi uczniowie okazali się najlepsi i zajęli trzy pierwsze miejsca. Hieronim Fiedorowicz, Karolina Kachel oraz Kacper Gierczak będą reprezentować nasz powiat w etapie wojewódzkim, który odbędzie się w Gdańsku 12.04.2024 r.

Serdecznie gratulujemy!