foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

Dnia 12 stycznia 2023 odbyła się pierwsza sesja Młodzieżowej Rady Miasta Słupska z udziałem Prezydenta Miasta Słupska pani Krystyny Danileckiej-Wojewódzkiej. Z dumą informujemy, że przedstawiciele naszego Samorządu Uczniowskiego Krystyna Lewicka(klasa I TUŻ) i Michał Tama (klasa II TI) zostali wybrani na radnych V kadencji. Na przyszłych sesjach będą reprezentować m.in. interesy młodzieży w różnych organizacjach i instytucjach, wydawać opinie dotyczące polityki młodzieżowej Miasta Słupska i wpływać na aktywny udział młodych ludzi w życiu publicznym i społecznym. Będziemy ich wspierać w dalszych działaniach.
Gratulujemy wyróżnienia naszym uczniom!