foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

2.12.2022r. uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w spotkaniach z funkcjonariusz Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Gdyni - panem Jarosławem Cieślińskim, który przeprowadził prelekcję pod hasłem: „Hazard? Nie dziękuję!”. Spotkanie z uczniami odbyło się w ramach ogólnopolskiej kampanii informacyjno-edukacyjnej prowadzonej przez Krajową Administrację Skarbową.
Szkolenie miało na celu ograniczyć zgubne konsekwencje hazardu oraz podniesienie świadomości młodych ludzi na temat zagrożeń, jakie niesie ze sobą hazard. W trakcie spotkania prelegent skupił wokół odpowiedzi na kluczowe pytania: Czym jest hazard? Dlaczego młodzi ludzie są podatni na hazard? Jaki jest mechanizm uzależnienia? Jaka jest skala tego zjawiska?
W podsumowaniu swojego wystąpienia prelegent zwrócił uwagę na prawne konsekwencje uprawiania hazardu w Polsce.