foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

W dniu 23.11.2022 klasy I EG i IV KA(5) wraz z wychowawczyniami p. J. Zalejską i p. K. Tandecką uczestniczyły w wydarzeniu o nazwie World Skills Poland, które odbywało się na terenie gdańskiego Centrum Wystawienniczo- Kongresowego AMBEREXPO. WorldSkills Poland to inicjatywa zachęcająca młodych ludzi do podnoszenia swoich umiejętności zawodowych poprzez prestiżowe, międzynarodowe konkursy.

W tegorocznej edycji młodzi fachowcy z całej Polski rywalizowali aż w 22 konkurencjach m.in. architektura krajobrazu, florystyka, cyberbezpieczeństwo, gotowanie czy instalacje elektryczne. Konkursy mają zachęcić młodych ludzi do podnoszenia jakości swoich umiejętności zawodowych w ścisłej współpracy z pracodawcami, a także promować najnowsze rozwiązania w kształceniu i szkoleniu zawodowym
Konkursom towarzyszyły rozmaite prezentacje, pokazy, wystawy, konferencje i seminaria branżowe.