foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

W dniu 10 grudnia pierwsza grupa uczniów Zespołu Szkół Agrotechnicznych rozpoczęła zajęcia Koła Robotyki w pracowni robotyki Roboludka przy ul. Kołłątaj 32. W ramach podpisanego porozumienia uczniowie Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Słupsku będą mieli możliwość korzystania z najlepiej wyposażonej pracowni robotyki w naszym mieście. W ramach współpracy będą się tam odbywały cykliczne zajęcia rozwijające zainteresowania i pasję uczniów w zakresie robotyki oraz programowania dodatkowo przygotowując ich konkursów. Dodatkowo będą mogli korzystać z wiedzy praktycznej i doświadczenia trenerów pracujących w Roboludku. Na pierwszych zajęciach uczniowie klas pierwszych konstruowali i programowali roboty jeżdżące po linii oraz walczące.