foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

7 października 2022r. zgodnie z naszą wieloletnią tradycją, odbyła się w Zespole Szkół Agrotechnicznych akcja oddawania krwi, w której wzięli udział zarówno uczniowie jak i pracownicy szkoły. Oddawanie krwi odbywało się w krwiobusie na terenie szkoły w godzinach od 8:00 do 14:00. W tej szlachetnej akcji wzięło udział ponad 40 osób. Łącznie oddano 14,790 litrów krwi. Akcja poprzedzona była spotkaniami młodzieży klas czwartych z przedstawicielami Rejonowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Słupsku. W organizację mobilnego poboru krwi zaangażowani byli szkolni wolontariusze. Akcje propagujące honorowe oddawanie krwi wpisane są w działania profilaktyczne i edukacyjne szkoły.