foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

W słupskim ratuszu 20 maja br. odbyło się uroczyste spotkanie laureatów Jubileuszowej XXV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nastolatków 8 WSPANIAŁYCH. Jednym z laureatów został uczeń naszej szkoły Tomasz Jonatowski (uczeń klasy 4 technik informatyk). Zaproszeni goście i przedstawiciele władz samorządowych spotkali się w sali 211 Urzędu Miejskiego w Słupsku. Miasto Słupsk reprezentowała Pani Marta Makuch Zastępca Prezydenta Miasta Słupska, która opowiedziała o roli i znaczeniu zaangażowania młodych ludzi w działania społeczne, woluntarystyczne. Wyraziła uznanie dla laureatów za ich aktywną postawę i chęć niesienia pomocy.

W wydarzeniu wzięła też udział Pani Jolanta Krawczykiewicz Dyrektor Słupskiego Ośrodka Kultury, Pan Paweł Lisowski Starosta Słupski oraz Leszek Kuliński Wójt Gminy Kobylnica. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.
Ogólnopolski Samorządowego Konkurs Nastolatków 8 Wspaniałych to prestiżowy konkurs mający na celu promowanie pozytywnych zachowań, działań, postaw dzieci i młodzieży oraz zachęcanie rówieśników do działań prospołecznych.