foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

Już po raz piaty organizujemy bieg przełajowy AGRO CROSS dla uczniów klas VIII szkół podstawowych i III klas gimnazjalnych. Zapraszamy do udziału w tej cyklicznej imprezie również Waszych młodych przedstawicieli.
Patronat nad biegiem objął tradycyjnie Starosta Słupski – Pan Paweł Lisowski. Do udziału w zawodach zostały zaproszone szkoły ze Słupska i powiatu słupskiego. Impreza odbywać się będzie na terenach Zespołu Szkół Agrotechnicznych w dniu 30.05.2019r. o godz.10.00. Równocześnie organizujemy finał III Powiatowej Olimpiady Pierwszej Pomocy, do którego zakwalifikowało się 29 szkół. Planujemy udział ponad 300 uczniów. W poprzednich edycjach biegu wzięło udział ponad 1000 osób, co było szeroko komentowane w mediach lokalnych.

Dla najlepszych przewidziane są medale, dyplomy, upominki i nagrody. Imprezie towarzyszyć będzie wiele atrakcji:

  • Pokazy sprzętu jednostek wojskowych
  • Wystawa quadów
  • Pokazy Straży Pożarnej (cięcie pojazdów, udzielanie I pomocy, itp.)
  • Pokaz tresury psów
  • Pokaz firmy WORD (symulator zderzeniowy, alkogogle.)
  • Przejażdżki konne
  • Wystawa carvingu
  • Pokazy nowoczesnych technologii
  • Sztuka aranżacji terenów zielonych
  • Inspiracje florystyczne

 

Przeczytaj Regulamin, wypełnij zgłoszenie i weź udział w tej niepowtarzalnej imprezie.

Link do zgłoszenia: https://forms.gle/sVGW2Hti3cCXcyA27

REGULAMIN

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Kontakt: Tomasz Sznigirewicz – tel. 664 977 977