foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

Rolniczak LAN Party 2019 to aż 5 imprez organizowanych z okazji 5-lecia eventu. Uroczyste otwarcie i spotkanie z KubiKiem (komentatorem, trenerem i analitykiem CS:GO) odbyło się 21.03.2019 w auli Akademii Pomorskiej. Kolejne dwie imprezy już za nami - Fortnite Weekend oraz Otwarty Turniej Fifa19.

Fortnite Weekend to dwa dni zabawy z grą Fortnite. Zorganizowaliśmy m.in. turniej 2v2, turniej 1v1, turniej tańców Fortnite, turnieje Monopoly Fortnite oraz quiz wiedzy nt. gry. W turniejach wzięło udział ponad 100 graczy, którzy walczyli o atrakcyjne nagrody.

Otwarty Turniej FIFA19 - zgłosiło się 64 zawodników. W sobotę rozgrywaliśmy fazę grupową - 16 grup po 4 zawodników. Z każdej grupy awansowało 2 graczy. W niedzielę fazę pucharową rozgrywało 32 zawodników.