foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

24 marca 2017r. uczniowie,nauczyciele i wolontariusze z  Rolniczaka brali udział w wydarzeniu:  Finał Słupsk   nagranie teledysku EndRiu i Muszkieterowie Szpiku. Impreza odbyła się na Placu Zwycięstwa w Słupsku.  Łącznie zgromadziła ona około 850 osób. Uczestnicy zebrani przed słupskim ratuszem  prezentowali swoje taneczne umiejętności, ale nie taniec był najważniejszy, tylko ratowanie chorych na nowotwory krwi. Kręcenie teledysku miało na celu promowanie  potrzeby  rejestracji potencjalnych dawców szpiku wśród młodzieży i mieszkańców Słupska. Organizatorzy imprezy, Muszkieterowie Szpiku, przy pomocy telefonów i drona nagrali całe wydarzenie dzięki temu powstanie teledysk promujący oddawanie szpiku.

Pierwsze nagrania  teledysku odbyły się 17 marca 2017 roku na oddziale onkologii w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku.  Natomiast dalsza część nagrań 24 marca 2017r.  w Słupsku i w Ustce.