foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

Projekt edukacyjny "Czysta energia" został opracowany w ramach badań do pracy magisterskiej. Był on realizowany przez klasę II TG. Na opracowywanie projektu uczniowie poświęcili nie tylko godziny lekcyjne, ale przede wszystkim swój wolny, pozalekcyjny czas. Pomimo wielu trudności z jakimi można było się spotkać na drodze przygotowań, bardzo dobrze klasa wywiązała się z założonych zadań. Rezultaty pracy zostały przedstawione 3 kwietnia 2012r. przed nieliczną, lecz krytyczną publicznością:

 

  • dyrektor ZSA mgr Marianna Matias
  • Wychowawca klasy mgr Aneta Pietrowska-Śniegula
  • nauczyciel przedmiotów zawodowych z ochrony środowiska mgr Marzena Woszczyk
  • promotor studencki dr Dorota Morka

Wraz ze studentami oraz uczniowie klasy IV TOŚ i III TŚŹ. Opiekunem projektu była Pani mgr Maria Perz-nauczyciel biologi oraz Pani Marcelina Piłat-studentka Akademii Pomorskiej. Klasa wzięła udział w projekcie "Czysta energia" między innymi ze względu na tematykę pracy. Zaangażowanie, włożone w projekt dało ciekawy efekt końcowy. Dzięki tej pracy uczniowie zdobyli wiele nowych inspirujących doświadczeń i umiejętności, które będą mogli wykorzystać w dalszej nauce i życiu.

Katarzyna Fabjańska
Justyna Jankowy